Szafa na ubrania vs szafa pancerna

Szafa na ubrania vs szafa pancerna

25 listopada 2018 0 przez redakcja

W życiu każdej kobiety istotną rolę zajmuje szafa na ubrania. Najlepiej jest, gdy szafa taka jest maksymalnie zapełniona. Wówczas można śmiało tę szafę powiększyć. Szafa na ubrania powinna być możliwie duża, ażeby mieściła wiadomo dużo ubrać. W szafie na ubrania powinny być odpowiednie przegródki. I tak w szafie nie może zabraknąć półek.

Szafa na ubrania

Półki w szafie to miejsce przede wszystkim przeznaczone na takie ubrania jak bluzki. Ponadto na półkach w szafie można także ułożyć spodnie, ale tylko takie, które nie pomną się zbyt łatwo, w przeciwnym razie półka w szafie nie zda egzaminu. Szafa powinna zawierać takich półek sporo, ponieważ każda kobieta posiada w swojej kolekcji wiele bluzek. Szafa powinna także zawierać szufladki. Szufladki w szafie są przeznaczone do pakowania w nie przede wszystkim bielizny. Ponadto szuflada w szafie to idealne miejsce na przetrzymywanie pasków. Szafa powinna także zawierać przeznaczone miejsce na rzeczy, które ewidentnie należy powiesić na wieszaku. Szafa musi być zatem funkcjonalna.

Szafa pancerna

Pewną istotną dla mnie kwestią jest posiadanie szafy pancernej. Fakt, faktem, ja do szczęśliwców posiadających taką szafę nie należę, bo i po co mi taka szafa, ale jednak zastanawiało mnie nie raz co tam do tej szafy można włożyć. Wiem, że większość osób, na których stanie jest właśnie szafa pancerna to ludzie bogaci, ba! Nawet okropnie bogaci, o ile okropnie może oznaczać dobrobyt. Otóż, bogacze posiadają taką szafę pancerną w swoim domu i co oni trzymają w tej szafie?

Widziałam, na kilku filmach jak do szafy pancernej chowali ci bogacze masę pieniędzy (pewnie zarobili nielegalnie skoro ukrywają je w szafie pancernej). Oprócz pieniędzy do szafy pancernej wkładali jakieś papiery, na moje oko to obligacje. Do szafy pancernej wkładano też biżuterię, ale nie byle jaką. Do takiej szafy najlepiej schować piękną kolię z diamentów, gdyż wiadomo, że nikt jej nie ukradnie (chyba, że ukradnie całą szafę pancerną, a szafa ta to jednak musi trochę ważyć). Czyli oprócz takich cennych przedmiotów materialnych niewiele więcej widziałam na filmach, żeby wkładali do szafy pancernej. Natomiast z zasłyszenia wiem, że szafa pancerna to także idealne miejsce na schowanie nielegalnie posiadanej broni.